Jaoston toimihenkilöt
Lentopallojaoston pj Syvänen Kimmo kimmo.syvanen@vaasankiisto.fi 0408371489
Rahastonhoitaja Ala-Kauhaluoma Tia tia.ala-kauhaluoma@vaasankiisto.fi +358505219335
Taloudenhoitaja Mäenpää Pekka pekka.maenpaa75@gmail.com 0407795814
Valmennuskoordinaattori Ojaniemi Patrik patrik.ojaniemi@vaasankiisto.fi +358449868133
Jaoston varapuheenjohtaja Peräsalo Sanna sanna.perasalo@vaasankiisto.fi +358408443555
Jaoston sihteeri, Kioskivastaava Latvala-Kaataja Raisa rlatvalakaataja@gmail.com
Jaoston jäsen Kauppila Jaana jaana.kauppila1@gmail.com 050-5647854
Jaoston jäsen Kivioja Simo simo.kivioja@netikka.fi
Jaoston jäsen Koski Antti antti.koski@vaasankiisto.fi +358500712903
Jaoston jäsen Seghair Johanna johanna.seghair@fi.abb.com +358503343824
Lentopallo Aikuiset
«  Huhtikuu   »
Kategoriat